Дитячий день народження у Запоріжжі

детский праздник день рождения в Запорожье

Студія свята "HappyZavr" професійно організує ідеальне свято для вашої дитини!

Ми дбайливо та уважно допоможемо вам з вибором програми та костюмів, які точно сподобаються дитині. Спеціаліст нашої організації розповість про всі нюанси та важливі моменти, щоб ви не витратили бюджет «в порожнечу» і залишилися задоволені святом.

Окрім професійної консультації та анімаційної програми найвищої якості, ви також отримаєте емоційну підтримку від «HappyZavr». Так-так, ми знаємо, як батьки переживають з приводу і без, хвилюються і нервують напередодні урочистостей. Ми позбавимо всіх переживань, адже з нами ваше свято пройде ідеально!

Менеджер із прийому замовлень точно знає, що справді буде цікаво імениннику та його друзям.

Дитяча анімація (до 7ми років) або квест-програма (від 8ми років) створені по системі all inclusive («все включено»). Детальніше про наповнюваність програм ви можете дізнатися, натиснувши на їх назву.

Торт на детском дне рождения в Запорожье

І, звичайно ж, ми даруємо багато подарунків на наших святах: кульки шдм, з яких діткам зроблять іграшки; яскравий гарний аквагрим для винуватця урочистостей; дискотека з мильними бульбашками наприкінці програми; блискучі татуювання для всіх дітей на святі. Ми не заощаджуємо на клієнтах. Всі матеріали найвищої якості підібрані з турботою про дітей.

Блестящие тату на детском дне рождения в Запорожье

Наші красиві костюми здивують своєю різноманітністю та правдоподібністю. Усі фото образів реальні, будьте певні, ваші очікування не обдурять.

Аніматори не тільки повеселять дітей та переконають їх у своєму існуванні, а й подадуть правильний приклад! Адже улюблений герой для дитини – кумир, зразок наслідування та високих моральних якостей. Наші актори приходять на дитяче свято не просто веселитись, а зарядити дітей енергією добра, навчити сміливості, мудрості, ввічливості, розповісти про велику силу – дружбу.

Все це і багато іншого робить Майстерню свята «HappyZavr» особливою і однією з найкращих у Запоріжжі, результатом чого є численні відгуки про нашу роботу.

Вибираючи нас одного разу, батьки вже не замовлять свято для своєї дитини в іншій організації. Бренд «HappyZavr» - це гарант якості послуг та частинки нашої душі в кожному святі.

Миньоны посіпаки на детском дне рождения в Запорожье